Hlavní navigace

Novým šéfem pojišťovny a penzijní společnosti NN pro ČR se stane Yoram Schwarz

26. 1. 2023

Sdílet

2022-03-business-4488306_1920-e1647874866460.jpg Autor: Pixabay

Pojišťovna a penzijní společnost NN v České republice získají nového generálního ředitele. Od dubna se jím stane Yoram Schwarz. Ten na pozici vystřídá Mauricka Schellekense, kterému v Česku končí pětiletý mandát. Schellekens naopak nahradí Yorama Schwarze v jeho současné funkci v rámci mezinárodní skupiny NN Group, a stane se od dubna generálním ředitelem nizozemské pojišťovny Movir.

Rád bych poděkoval Maurickovi za jeho cenný přínos a posílení pozice NN na trhu v ČR. Přeji mu vše nejlepší v jeho nové roli v rámci NN a zároveň se těším na spolupráci s Yoramem na dalším rozvoji naší nabídky pro české klienty, uvedl Fabian Rupprecht, generální ředitel divize International Insurance v NN Group.

Yoram Schwarz (42) přebere vedení s cílem rozvíjet klientský přístup a posilovat pozici NN na českém trhu. V NN Group pracuje od roku 2005. Několik manažerských pozic zastával v Nationale-Nederlanden a v roce 2015 byl jmenován ředitelem pro strategii a marketing a zaměstnanecké benefity v divizi životního pojištění nizozemské NN. V roce 2017 převzal roli ředitele pro strategii a integraci divize neživotního pojištění NN a po akvizici pojišťovny Delta Lloyd vedl integraci obou neživotních pojišťoven.

O rok později byl jmenován generálním ředitelem společnosti Movir, kde vedl proces integrace čtyř společností do firmy Movir. Společně se svým týmem vrátil ziskovost Moviru do černých čísel a zároveň se zasadil o změnu firemní kultury se zaměřením na inovace.

Yoram Schwarz bude novým šéfem pojišťovny a penzijní společnosti NN pro ČR

Yoram Schwarz bude novým šéfem pojišťovny a penzijní společnosti NN pro ČR

Autor: NN Group
Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).