Hlavní navigace

Novým členem představenstva ČMZRB je Pavel Křivonožka

Sdílet

Veronika Němcová 20. 8. 2020

Dozorčí rada Českomoravské záruční a rozvojové banky (ČMZRB) jmenovala třetího člena představenstva. Je jím Pavel Křivonožka, který tak v boardu doplní předsedu představenstva a generálního ředitele Jiřího Jiráska a člena představenstva Pavla Fialu, který je zodpovědný za oblast financí. Křivonožka bude odpovědný za vedení obchodního úseku. 

1. 9. 2020 bude Pavel Křivonožka působit v ČMZRB ve funkci náměstka generálního ředitele Obchodního úseku. (20.8.2020)
Autor: Českomoravská záruční a rozvojová banka, a. s.

1. 9. 2020 bude Pavel Křivonožka působit v ČMZRB ve funkci náměstka generálního ředitele Obchodního úseku. (20.8.2020)

Vystudoval střední školu v německém Bayreuthu na Alexander-von-Humboldt-Realschule a studia MBA absolvoval ve State University of New York New Paltz. Pracoval na různých manažerských pozicích v bankovnictví, pojišťovnictví a nemovitostním developmentu v České republice, ale také v Německu a Rakousku. Posledních 9 let pracoval jako Head of Capital Markets Sales/Financial Institutions and Equities v Raiffeisenbank.

Od 1. 9. 2020 bude působit v ČMZRB ve funkci náměstka generálního ředitele Obchodního úseku a bude tak řídit pobočkovou síť ČMZRB a oblast treasury. Představenstvo ČMZRB se letos proměnilo už jednou, a to k 1. dubnu 2020, kdy byl do funkce náměstka generálního ředitele jmenován Pavel Fiala.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).