Generální ředitelkou společnosti Worldline Czech Republic, která je společným projektem Komerční banky a Worldline NV/SA, se stala Jitka Palatová. Společnost v Česku působí pod obchodní značkou KB SmartPay.
Jitka Palatová přichází z Komerční banky, kde se doposud starala o největší korporátní klienty. Nyní bude mít na starosti korporátní klientelu, s cílem zajistit pro živnostníky, velké firmy i instituce rovné podmínky a péči, které jim pomohou optimalizovat náklady a rozvíjet vlastní obchodní aktivity.
Jitka Palatová je zároveň certifikovanou mezinárodní koučkou a své služby poskytuje kromě jiného i jako interní mentorka v Komerční bance.
Nová generální ředitelka je absolventkou Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy, absolvovala také program MBA na International School of Business ve francouzské Remeši.
Její pracovní dráha začala na pozici auditorky ve společnosti PricewaterhouseCoopers, poté přešla do Citibank, kde byla přes 10 let viceprezidentkou, na starosti měla korporátní a firemní bankovnictví. V Komerční bance pak působila od roku 2016.
Jitka Palatová má dvě děti, mezi její koníčky patří sport, zejména lyžování, běh a cyklistika, dále také moderní umění, design a gastronomie. Hovoří plynně anglicky a německy.