Hlavní navigace

Nově můžete darovat peníze v charitativním kiosku UniCredit Bank

Sdílet

Lenka Kašparová 4. 9. 2019

UniCredit Bank zavádí bezkontaktní charitativní kiosky, kde může veřejnost přispívat na charitu, a to buďto převedením peněz přímo z platební karty nebo z mobilní platební peněženky. První kiosky najdete v Praze v katedrále sv. Víta, v chrámu sv. Mikuláše na Malostranském náměstí, v kostele Panny Marie Vítězné – Pražského Jezulátka a také v prostorách UniCredit Bank na náměstí Republiky na Praze 1.

Kiosky UniCredit Bank vznikly na základě spolupráce s partnery SoNet, Payment4U a Mastercard a banka si od nich slibuje, že osloví více potencionálních dárců. Zkušenosti ze zahraničí mluví o nárůstu objemu darovaných peněz až o 30 %.

Díky charitativním kioskům mohou české a slovenské neziskové organizace získat více příspěvků pro dobrou věc. Umožní to platby na charitu moderním a transparentním způsobem, říká Paolo Iannone, General Manager UniCredit Bank.

Zpočátku půjde o deset kiosků, které UniCredit Bank zdarma zapůjčí charitativním organizacím v České republice a na Slovensku. Pokud se rozhodnete přispět, výši svého daru a potvrzení o provedené transakci uvidíte díky inteligentnímu LED systému, který vám i poděkuje.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).