Nová on-line aplikace pro vyplnění daňového přiznání

Přibližně 10 až 15 minut stačí k vyplnění a odevzdání přiznání k dani z příjmu fyzické osoby, a to díky dynamické formulářové aplikaci, kterou vyvinula společnost Software602, a která je zdarma k dispozici v cloudovém prostředí od společnosti Microsoft, ve Windows Azure. Tato aplikace nabízí automatické kalkulace, automatické otevírání příloh k vyplnění, kontrolu logické správnosti proti systému EPO ministerstva financí a další pokročilé funkce.

Přílohy typu potvrzení o úrocích ze stavebního spoření lze vyfotografovat přímo z tabletu. Významnou výhodou je také automatické vytváření výkazů pro zdravotní pojišťovny a Českou správu sociálního zabezpečení.

Daňové přiznání lze odeslat datovou schránkou (i to je automatizováno, stačí zadat přístupové údaje), e-mailem s elektronickým podpisem nebo vytisknout a odevzdat na papíře. Řešení také umožňuje uložit částečně vyplněný formulář a později se k němu vrátit.

Ekonom: Trh práce se podařilo stabilizovat, návrat na předkrizové úrovně ale nečekejte Každoroční technická kontrola u starších vozů neprošla        
Méďa Béďa
Méďa Béďa (neregistrovaný) ---.uniqa.cz
12. 3. 2014 9:34 Nový

????

Proč pořád někdo vyvíjí tyhle on-line pí...poviny, když to jde v pohodě on-line vyplnit v aplikaci na webu MF ČR a zároveň na finanční úřad odeslat???