Hlavní navigace

Nemůžete doložit původ svého majetku? Pak vám stát všechno vezme

Sdílet

Arsen Lazarevič 7. 1. 2014

Pokud si před státem neobhájíte původ svého majetku, může vám ho všechen vzít – zavede se na něj 100% daň: Možná je to trochu tvrdé. Ale časy, kdy se u nás takhle krade, prostě vyžadují specifická řešení, řekl místopředseda poslaneckého klubu KDU-ČSL Jan Bartošek. Je to pravděpodobně jen politický propagandistický záměr, který se ale nikdy neuskuteční, protože v současné době odporuje zákonu i zásadám, jak se zákony vytvářejí, tvrdí pro ParlamentníListy.cz pražský advokát Kolja Kubíček. Podle něj je nepřípustné, aby se nějaká pravidla vztahovala jenom na malou část lidí. To by kolidovalo s rovností občanů před zákonem, upozorňuje renomovaný advokát.

Jaká další specifická opatření na nás chystá budoucí vláda? Čtěte: Nová vláda poškodí malé podnikání, hledá nepřítele a chce zvyšovat daně (GLOSA)

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 7. 1. 2014 17:41

    Osobne (neregistrovaný) 91.228.45.---

    neb ti kdo lehce přišli k desítkám , stovkám milionů a miliardám, klidně obětují pár milionů bud na lump právníky typu Sokolů apod. nebo na úplatky úředníkům, kteří budou legálnost původu jejich majetků prověřovat...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).