Nemůžete doložit původ svého majetku? Pak vám stát všechno vezme

Pokud si před státem neobhájíte původ svého majetku, může vám ho všechen vzít – zavede se na něj 100% daň: Možná je to trochu tvrdé. Ale časy, kdy se u nás takhle krade, prostě vyžadují specifická řešení, řekl místopředseda poslaneckého klubu KDU-ČSL Jan Bartošek. Je to pravděpodobně jen politický propagandistický záměr, který se ale nikdy neuskuteční, protože v současné době odporuje zákonu i zásadám, jak se zákony vytvářejí, tvrdí pro ParlamentníListy.cz pražský advokát Kolja Kubíček. Podle něj je nepřípustné, aby se nějaká pravidla vztahovala jenom na malou část lidí. To by kolidovalo s rovností občanů před zákonem, upozorňuje renomovaný advokát.

Jaká další specifická opatření na nás chystá budoucí vláda? Čtěte: Nová vláda poškodí malé podnikání, hledá nepřítele a chce zvyšovat daně (GLOSA)

Za úvěr dostanete u Equa Bank 1500 Kč Čtenáři varují před eshopem CZMT.cz        
Osobne
Osobne (neregistrovaný) 91.228.45.---
7. 1. 2014 17:41 Nový

V současném KRIMINÁLNĚ ZLOČINECKÉM režimu je to další zbytečný záměr zákona

neb ti kdo lehce přišli k desítkám , stovkám milionů a miliardám, klidně obětují pár milionů bud na lump právníky typu Sokolů apod. nebo na úplatky úředníkům, kteří budou legálnost původu jejich majetků prověřovat...