Hlavní navigace

Napka spouští virtuální měnu Napcoin

Sdílet

Gabriela Hájková 14. 10. 2015

Aplikace pro chytré telefony Napka, která je napojena na platební kartu, spouští virtuální měnu Napcoin. S ní mohou uživatelé aplikace mezi sebou volně obchodovat. Aplikaci pro používání Napcoinů si mohou stáhnout všichni majitelé chytrých telefonů s operačním systémem Android 4+. Během několika dní bude dostupná také pro iOS 7+.

Dosud byla aplikace k dispozici jen uživatelům vlastnícím Napku s aktivovanou platební kartou. Nyní si peníze prostřednictvím chatu může posílat kdokoli, ale ve verzi Napky bez aktivní platební karty je využita právě virtuální měna Napcoin.

Při instalaci aplikace Napka získáte 2500 Napcoinů, se kterými můžete přes aplikaci obchodovat s přáteli. Za peníze se však Napcoiny vyměnit nedají. Mladí se spíše mohou bavit a snažit se Napcoiny měnit za zboží či služby nebo věci, které sbírají.

Napcoiny mohou uživatelům free aplikace poskytnout také majitelé plnohodnotné verze Napky s aktivní platební kartou. Přeposlat jich mohou tolik, kolik tvoří aktuální zůstatek na jejich Napce ve skutečných penězích, které se ale z konta neodečtou.

S uvedením Napcoinu vyhlašuje Napka také soutěž. Každé úterý bude na webu Napkyzveřejněn přesný počet cílových Napcoinů, který by měli mít uživatelé na svém kontě ve čtvrtek v 19 hodin. Deset lidí, kteří se nejvíce přiblíží této částce, získá k aplikaci skutečnou platební kartu v hodnotě 150 Kč a po její registraci dostane do Napky dalších 50 Kč. Soutěž bude probíhat každý týden do 13. listopadu.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).