Hlavní navigace

Na Ústeckoorlicku se zítra koná burza práce. Firmy poptávají hlavně strojaře

Sdílet

V Ústí nad Orlicí se v úterý 23. ledna 2018 uskuteční „Přehlídka strojírenských firem“. Součástí burzy bude i nabídka pracovních míst a kariérové poradenství. Pokud chcete burzu práce navštívit, koná se od 8. hodiny do 17. hodiny v Kulturním domě v ulici Smetanova 510 (Ústí nad Orlicí).

Poptávka bude především po strojírenských profesích z okolních firem. Společnosti shánějí především strojní mechaniky, mechaniky seřizovače, nástrojáře, svářeče, techniky elektronických zařízení, strojírenské techniky, technology výroby i odborné pracovníky z oblasti IT.

Součástí akce bude i poradenství, které návštěvníkům poskytnou zástupci Úřadu práce ČR. Poradí vám, jak správně napsat životopis, jaké máte šance na trhu práce s vaší aktuální kvalifikací a praxí a jaké jsou možnosti pro celoživotní vzdělávání.

Na veletrhu se ale bude prezentovat i 9 technicky zaměřených středních škol z regionu. Zájemcům představí své výukové programy, typy a formy studia, možnosti internátního bydlení, stipendijní programy a volnočasové aktivity.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).