Hlavní navigace

Na Šumpersku proběhne Burza práce, nabídne práci i rady k životopisu

Sdílet

V úterý 1. října 2019 proběhne v Šumperku 5. ročník Burzy práce a vzdělání Šumperk. Na akci se představí více než 25 zaměstnavatelů, 15 středních odborných škol a 3 vysoké školy ze Šumperka a okolních regionů.

Prostřednictvím burzy chceme umožnit mladým lidem, jejich rodičům, kariérním poradcům a všem ostatním zájemcům získání užitečných a praktických informací přímo od zaměstnavatelů a škol, shrnuje Ivo Bartl, ředitel Kontaktního pracoviště ÚP ČR v Šumperku.

Vzít si s sebou můžete i svůj životopis s kontaktními údaji a informacemi o získaném vzdělání a praxi. Kromě pohovorů s jednotlivými zaměstnavateli vám pracovníci z Úřadu práce poradí při výběru vhodného povolání či rekvalifikace, ale i s orientací ve vzdělávací nabídce škol.  Získáte mimo jiné přehled o tom, co v dnešní době zaměstnavatelé v tomto regionu potřebují a o jaké profese mají především zájem.

Akce proběhne od 9 do 17 hod. v Domě kultury Šumperk (Fialova 3). Na její organizaci se spolupodílí Úřad práce ČR, Svaz průmyslu a dopravy ČR a Okresní hospodářská komora Šumperk.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).