Spočítejte si...

Zavřít

Na elektřině a plynu ušetříme

Topné sezóny se bát nemusíme. Na elektřině bychom mohli ušetřit, ještě výrazněji na zemním plynu. V případě elektřiny bych hovořil o úspoře konečné celkové ceny do pěti procent. V případě zemního plynu tam je potenciál úspor podstatně výraznější, úspora může přesáhnout deset procent, uvedl ředitel Asociace nezávislých dodavatelů energií Jiří Gavor pro Český rozhlas s tím, že by také pomohla mírná zima.

Jiní odborníci jsou však při predikci cen elektřiny střízlivější: Ceny by měly být stabilní s možným mírným poklesem, který může být důsledkem například obchodní strategie jednotlivých dodavatelů (snaha o získání vyššího tržního podílu či speciální promo akce). Klíčový bude směnný kurz eura a případné oslabování koruny ČNB, řekl pro server oenergetice.cz Martin Chalupský, zástupce RWE.

Mzdy prudce rostou, nejvíce těm chudším Nová aplikace WooGies pomůže se sdílením nákladů za společné bydlení        
Alek
Alek (neregistrovaný) ---.1d4.us
26. 1. 2016 14:20 Nový

Re: Na elektřině a plynu ušetříme

Když sleduju teďka předpověď počasí, tak to vypadá opět na celkem mírnou zimu, ale do dubna času ještě halda. Nicméně jsem na podzim stihl ještě udělat obměnu v dodavateli tepla, takže za plyn si teďka držíme nižší cenu a pokud nebudem doma ještě muset topit na plný kule, tak nám to opět vyjde celkem solidně a bohemka by nám mohla vracet nějaký slušný přeplatek. Oujeee!