Hlavní navigace

Multifunkční aplikaci DoKapsy můžete nově využít i pro parkování v Praze

Sdílet

Gabriela Hájková 1. 12. 2021

Multifunkční aplikaci DoKapsy od ČSOB je nyní možné využít i pro parkování v Praze. V aplikaci naleznete dostupné parkovací zóny a po uložení SPZ auta a platební karty zaplatíte parkování. Dobu parkování můžete z mobilu také prodlužovat.

Na parkování je možné aplikaci využít na více než 50 místech po celé ČR. Například ve městech jako je Hradec Králové, Pardubice, Tábor nebo Brno. V nabídce je také parkování v blízkosti hradů, zámků a jiných turistických cílů. Chystá se také placení za parkování v nákupních centrech nebo parkovacích domech. Seznam míst, kde se s aplikací dá parkovat najdete na webu ČSOB.

Další funkcí aplikace je úhrada jízdného v MHD, kterou lze využít v prvních pěti městech. Dále je součástí služby Tankuj, se kterou můžete uhradit palivo přímo u stojanu na čerpacích stanicích Globus. Součástí aplikace je i virtuální asistentka Kate. Všichni uživatelé si mohou do aplikace vložit také své slevové kartičky, všechny platební karty, využívat zvýhodnění ze Světa odměn od ČSOB nebo si zde nastavit placení mobilem.

Pro využití aplikace nemusíte být klientem ČSOB.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).