Hlavní navigace

MONETA Money Bank spouští nové mobilní bankovnictví

Sdílet

Gabriela Hájková 25. 7. 2016

Klienti MONETA Money Bank mohou využít novou aplikaci mobilního bankovnictví Smart Banka. Kromě klasické obsluhy účtů nabídne například šablony plateb a přístup do historie transakcí na všech účtech nebo kreditních kartách. Platební operace zde potvrzujete libovolně zvoleným PINem, který si zadáte při instalaci. Zaplatit můžete i přes QR kód.

Aplikace obsahuje například chytré tlačítko s oblíbenými funkcemi a nabízí přihlášení pomocí otisku prstu (nebo s PINem). Zobrazuje i stav vašich půjček nebo investic a umožňuje rychlé hledání v historii plateb.

Aplikaci si můžete stáhnout na Apple Store (pro OS verze 8.0 a vyšší) nebo v Google Play (pro OS od verze 4.1 a vyšší).

Do budoucna plánuje banka umožnit pomocí mobilního bankovnictví nahradit nutnost návštěvy pobočky, včetně sjednání nových produktů.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 1. 8. 2016 22:14

  Ladislav (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Pokud banka do této aplikace přidá funkce o kterých se v článku píše bude skvělé to používat. Přiznejme, že už to novou aplikaci chtělo.

 • 2. 8. 2016 8:22

  Vítězslav Rauch (neregistrovaný) 80.188.54.---

  Perfektní, úplně nová aplikace. Vše je přehledné a intuitivní v pěkném material designu. Zatím na Androidu nefunguje přihlášení pomocí otisků prstů a správa více účtů, ale na obojím se pracuje. Přihlášení je pomocí PINu, který si zvolíte při prvním spuštění aplikace. Dále je nutné napoprvé Váš telefon zaregistrovat v Internet bance, vše je však rychlé a intuitivní (aplikace Vám ukáže jednotlivé kroky). Pak už si jen užíváte perfektní přehled o vašich účtech, kartách a půjčkách. Provádění plateb pomocí QR kódu je rychlé a intuitivní. Uvítal bych widget na plochu, který by zobrazoval zůstatek na běžném účtu a částku vyčerpanou (ne zbývající) z kreditní karty. Za mě palec nahoru a děkuji vývojářům.

 • 22. 8. 2016 12:52

  Michal Vymlátil (neregistrovaný) ---.alinvest.cz

  Po důkladném odzkoušení musím opravdu uznat že tato aplikace je konečně řešením vhodným pro mobilní internetové bankovnictví. Už žádné mobilní stránky klasického internetového bankovnictví, je to plnohodnotná aplikace. Zabepečení je naprosto spolehlivé, vzhledem k způsobu instalace a spárování s telefonem. Hlavně ovládání je tak intuitivní, že by s ním neměli mít problém i nezkušení uživatelé. Jedna z dalších věcí je přenos dat, my co žijeme a pohybujeme se v místech kde není na každém kroku nějaká Wi-fi ani rychlejší mobilní internet oceníme že aplikace (narozdíl od těch mobilních webů) nemá tak velké požadavky na přenos dat, pokud jsem to stíhal sledovat jde vždy o pár kB které i ten nejpomalejší internet hravě zvládá.

 • 12. 9. 2016 14:35

  Jan Daněk (neregistrovaný) ---.static.oxid.cz

  Novou aplikaci používám od začátku co vyšla. Musím říct, že se povedla. Největším přínosem je pro mě platba pomocí QR kódu. Už se těším na další novinky, Velmi bych uvítal funkci přihlašování pomocí otisků prstů i na androidu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).