Hlavní navigace

Moneta Money Bank nově nabízí pojištění věcí, karet a internetových rizik

Sdílet

Gabriela Hájková 23. 8. 2021

Moneta Money Bank nově nabízí pojištění cenností, karet, elektroniky a telefonů od pojišťovny BNP Paribas Cardif. Pojistka kryje riziko ztráty těchto osobních věcí, odcizení peněz nebo zneužití platebních prostředků.

Komplexní pojištění cenností, karet, elektroniky a telefonu, které jsme připravili ve spolupráci s BNP Paribas Cardif Pojišťovnou, pomůže, pokud se klient stane obětí kriminálního činu nebo bude mít jenom smůlu, a to jak v reálném, tak i online životě, uvedl Lukáš Myslivec, manažer produktového týmu MONETA Money Bank a dodal, že produkt kryje pojistné události v ČR i zahraničí za 139 Kč měsíčně.

Kromě zcizené hotovosti, zneužitých karet nebo ztráty jiných osobních věcí se pojistná vztahuje například i na poškození některých osobních věcí, například prasklý displej mobilního telefonu.

S novým pojištěním cenností klient získá záruku, že v případě odcizení peněz v hotovosti nebo z účtu dostane náhradu. To platí i v případě zcizených či ztracených cenností, jako je peněženka, brýle, doklady, klíče, přenositelná elektronika a podobně. Pojištění taktéž pokryje klientovi peníze na opravu rozbitého mobilního telefonu nebo odbornou asistenci expertů pro případ potíží v online světě, například při nákupech na internetu, informoval Viktor Houška, ředitel produktu a marketingu BNP Paribas Cardif Pojišťovny.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).