Hlavní navigace

Místo číšníka wi-fi. Hokejoví fanoušci si objednávají občerstvení na zápase sami

Sdílet

Hokejoví fanoušci na zápasech v pardubické Tipsport aréně mohou nově využít služby WIFI číšník pro obsluhu ve skyboxech. Novinka vzešla ze spolupráce společnosti MasterCard a ČSOB a umožňuje objednávat občerstvení nebo propagační předměty z tabletu či mobilního telefonu online načtením QR kódu z letáku spolu se zadáním kódu konkrétního skyboxu. Obsluha následně obdrží na tablet zprávu s celkovou objednávkou a číslem skyboxu a potvrzením platby.

Pro využití služby je potřeba mít v mobilním zařízení instalovanou peněženku InCard MasterPass s registrovanou platební kartou, přes kterou fanoušek zároveň za zboží zaplatí.

Inovovanou mobilní peněženkou InCard MasterPass už můžete platit také přímo v Globusu (zatím jen na vybraných prodejnách) a kombinovat ji se službou Scan&Go, která umožní chodit po prodejní ploše se zapůjčeným skenerem a nákup si vkládat rovnou do tašky. Pokud na vás při placení nevyjde náhodná kontrola nákupu, zboží už vyndáte z tašky až doma. O snadnějším způsobu mobilního placení přes QR kódy jsme informovali v článku Karty nechte doma, plaťte mobilem a bez NFC

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).