Hlavní navigace

Mějte přehled o nejlepších sazbách spořicích účtů na trhu

Sdílet

Gabriela Hájková 11. 5. 2010

Úrokové sazby bank se poslední dobou často mění. Změnou úrokové sazby Českou národní bankou se to asi jen tak nezmění. Proto se vyplatí, mít přehled o tom, kde se vám nyní vklady zhodnotí nejlépe. S novinkou přišla nedávno UniCredit Bank, která nyní nabízí nejvyšší úrok, pokud jde o spořicí účty bez výpovědní doby – 3,5 % p.a. Další nejvyšší sazbu zatím drží Spořicí účet od AXA Bank, které se vyšplhá jen na 3 % p.a. za předpokladu věrnostní prémie. Dále se se svými sazbami drží spořicí účet družstva Unibon, pak  ING konto a nabídku završuje Volksbank se svým Běžným spořicím účtem.

ING konto má nyní akci, kdy za doporučení nového klienta dostanete bonus 300 Kč. Nový klient ING na oplátku dostane úročení v červenci 2010 ve výši 4,5 % p.a., tj. dvojnásobek stávající sazby 2,25 % p.a. Podmínkou je do konce května si otevřít ING Konto, použít unikátní kód doporučující osoby a do konce června vložit první vklad v jakékoli výši.

Akci má i Volksbank, i když je trošku ukrytá. Stačí si otevřít Běžný spořicí účet prostřednictvím služby Hellomobile a máte skoro v kapse bonus 1000 Kč. Získáte úrok 2,03 % p.a. a okamžitý bonus 300 Kč. Speciální bonus 2 %, max. 700 Kč získáte, pokud od června do srpna 2010 přesáhne váš průměrný zůstatek 5000 Kč. Více o spořicích účtech čtěte v článku: Na spořicích účtech se dá stále vydělat, stačí si pohlídat akce

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 12. 5. 2010 14:56

    Penzista (neregistrovaný) 66.90.73.---

    copak lidi jeste nepochopili, ze pokud maji penize na sporicim uctu, banka jim muze kdykoli dramaticky snizit uroky a ani jim o tom nerict???

    Zejmena cesky banky jsou v tomhle sikulove: v reklame nas tahnou na svouje vabnicky a pak nas oskubou jakobychom byly husy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).