Hlavní navigace

mBank spouští kombinaci půjčky a pojištění. Nabízí lepší úrok a vyšší plnění

Sdílet

mBank začala nabízet kombinaci mPůjčky Plus společně s pojištěním schopnosti splácet. Pokud si tuto kombinaci sjednáte, získáte úrokovou sazbu 7,9 % ročně a máte pojištěné splácení půjčky pro případ:

  • pracovní neschopnosti trvající 30 a více dnů,
  • úmrtí,
  • invalidity III. stupně.

V případě úmrtí nebo invalidity III. stupně uhradí pojištění zbývající část úvěru.

Produkt je k dispozici ve dvou variantách. První je určena těm, kteří mají smlouvu na dobu neurčitou a pojištění umožňuje si krytí proti nedobrovolné ztrátě zaměstnání. Druhá varianta je určena i pro podnikatele a zaměstnance na dobu určitou. Místo pojištění nedobrovolné ztráty zaměstnání jsou pak pojištěni pro případ hospitalizace.

V případě hospitalizace dostanete plnění od 3. dne v nemocnici, a to ve výši 10 % pravidelné měsíční splátky úvěru. Celou splátku úvěru byste tak získali za 10 dní hospitalizace. Maximální délka hospitalizace, po kterou je možné toto plnění dostávat, je 30 dnů a v takovém případě dostanete tři měsíční splátky úvěru.

Pro pojištění pracovní neschopnosti a nedobrovolné ztráty zaměstnání platí shodný model. Sjednání pojištění schopnosti splácet stojí 0,25 % z počáteční výše úvěru měsíčně.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).