Hlavní navigace

mBank rozšiřuje nabídku o zlatou kartu, platební nálepku a další

Sdílet

mBank připravila pro své klienty několik novinek.

Tou první je zlatá mKarta. Pokud měsíčně utratíte 10 000 Kč prostřednictvím této karty, případně kreditní karty, kterou máte od mBank, je zlatá mKarta bez poplatku. V opačném případě zaplatíte 99 Kč za každý měsíc, kdy tuto podmínku nesplníte.

V ceně této karty  je:

  • možnost vybírat bezplatně ze všech bankomatů v České republice,
  • pojištění na cestách držitele i celé jeho rodiny,
  • programu MasterCard Elite. Ten v sobě zahrnuje nnapříklad bezplatný vstup do salónků na letišti v Praze a ve Vídni, občerstvení, WIFI a denního tisku.

Společně s tím, jak vám kartu vydají, vás automaticky registrují do programu MasterCard Priceless Specials, prostřednictvím které můžete získat peníze zpět z platby u vybraných obchodníků.

Kromě toho mBank rozšiřuje své portfolio o platební mNálepku. Vydání stojí jednorázově 79 Kč. Platby pomocí ní se započítávají do celkového obratu na mKartě, a to jak standardní, tak zlaté.

Poslední novinkou je mKarta Business. Po registraci jste zařazeni do programu MasterCard Business Selection, v rámci kterého sbíráte odměny v podobě slev u vybraných prodejců. Při měsíčním obratu na kartě vyšším než 500 Kč je karta bez poplatku. V případě, že tuto minimální částku za měsíc nezaplatíte, účtuje si banka poplatek 29 Kč.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).