Spočítejte si...

Zavřít

mBank na Slovensku ruší kreditní kartu "zadarmo"

Od 1. ledna 2011 slovenská pobočka mBank již nebude prodávat kreditní karty zadarmo, ale nově bude zavedený měsíční poplatek. Abyste měsíční poplatek za kartu nemuseli platit, bude potřeba provést s kreditní kartou obrat ve výši min. 50 EUR u základních karet a 100 EUR u zlatých karet. V opačném případě vám mBank SK naúčtuje poplatek 1,5 EUR měsíčně (cca 37,50 Kč).

Vzhledem k tomu, že pobočky mBank v Česku a na Slovensku jsou řízené centrálně z Polska, je možné podobný krok očekávat i u českých kreditních karet mBank. České banky přitom zpravidla nepodmiňují poplatky u kreditních karet měsíčním obratem, tento zvyk je naopak obecně u polských bank. Výjimkou je Raiffeisenbank, která při splnění měsíčního obratu ve výši 3000 Kč odpustí poplatek 35 Kč u svých vybraných kreditních karet.

Pokračuje více jak stoprocentní nárůst žádostí o oddlužení Přivyděláváte si k mateřské? Odvodům podléhají jen některé příjmy        
Philmen
Philmen (neregistrovaný) ---.141.broadband2.iol.cz
6. 12. 2010 17:45 Nový

Zuno SK

...tak to mě fakt pobavilo, nejenže tisková mluvčí pro ČR i pro SR jsou z "polské" mBank, ale i stránky a internetbanking ZUNO bank je v Polsku :-))))))), tak to se Rakušákům fakt povedlo :-)

markot
markot (neregistrovaný) ---.122.broadband6.iol.cz
7. 12. 2010 10:45 Nový

Další výjimka

Další výjimkou, která v ČR odpouští poplatek na základě obratu je Unicredit Bank u kred. karty AXA klubu. Měsíční poplatek 30Kč odpouští při obratu nad 3000Kč.