Spočítejte si...

Zavřít

mBank definitivně ukončí staré internetové bankovnictví

Po spuštění nové, moderní verze internetového bankovnictví nechala mBank běžet také původní IB. Po pěti měsících souběžného provozu podle mBank na novou verzi přešlo 75 % klientů.

Od 1. 7. 2014 proto začne mBank postupně ukončovat souběžný provoz původního internetového bankovnictví. Tento proces bude postupný a bude probíhat až do konce roku 2014.

Veškerá data, produkty a služby jsou v novém internetovém bankovnictví zachovány. Stejně tak i osobní nastavení, která mají zákazníci uložena v původním IB, jsou v novém internetovém bankovnictví k dispozici. Zároveň jsme při spouštění nového IB přenesli do nového prostředí i transakční historii každého zákazníka za poslední dva roky, uvádí mluvčí mBank Ivana Vejvodová.

Česká republika je 17. nejbohatší zemí EU Ušetřete 10 % na nákupech v Chorvatsku        
Pavel
Pavel (neregistrovaný) ---.fel.zcu.cz
19. 6. 2014 11:11 Nový

NU...

A já asi definitivně ukončím členství v tomto dost podivném polském klubu. mBank nikdy nebyla vzorem pořádné banky, omlouvala jí pouze její bezpoplatkovost, ale neustálé kličky, podrazy a změny a spolu s mnoha neúplnými nebo mnohdy nefunkčními prvky mě už docela štvou. A to jsem u nich od doby jejich vzniku.

Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.capitol.cz
19. 6. 2014 13:31 Nový

to novy bankovnictvi

mi prijde ze delali pro nejaky frikuliny nebo co, aby jim to prislo jako naka hra, kde muzou utracet svoje "bodiky" :-)
Ze zacatku tam meli par chyb jako treba neprenaseni var.symbolu pri opakovani platby, uz to koukam vychytali, tak snad uz ok. Ale porad radsi pouzivam to stary IB. Navic v tom novym musim prepinat mezi osobnim a podnikatelskym uctem v profilu, ve starym sem mel vsechny ucty hezky v jednom listu a vybral sem si kterej chci pouzivat a nemusel sem se porad preklikavat

ferda
ferda (neregistrovaný) ---.eurotel.cz
22. 7. 2014 17:23 Nový

Re: mBank definitivně ukončí staré internetové bankovnictví

přešel jsem k fio bankovnictví u mbank bylo poslední kapkou