Hlavní navigace

Máte stavebko od Raiffky? Nově ho najdete v mobilním a internetovém bankovnictví

Sdílet

Mobilní aplikace Autor: Pexels.com

Klienti Raiffeisen stavební spořitelny budou mít nově své produkty (nebo spoření svých dětí) v mobilním a internetovém bankovnictví od Raiffeisenbank. Budou si zde moci například zobrazit všechny příchozí a odchozí transakce, a to včetně státní podpory, která se jim na účet připíše.

Svou původní obslužnou aplikaci Internet servis stavební spořitelna po více než dekádě postupně ukončí. Klienti Raiffeisenbank, kteří mají produkty i u její stavební spořitelny, budou mít vše v jedné aplikaci.

Mít všechny produkty a dokumenty online na jednom místě považujeme za nesmírnou úsporu času. Vše je přehlednější, lépe dostupné a orientace je velice snadná. Klienti kromě svých běžných a spořicích účtů nebo stavebního spoření naleznou v aplikaci i kontakty na osobní poradce, kdyby s čímkoliv potřebovali pomoci, okomentovala změny mluvčí Raiffeisen stavební spořitelny Tereza Kaiseršotová.

Dodala také, že aktivace aplikace je bezplatná a celý proces nezabere víc než deset minut. Pokud byste však s přechodem měli přece jen potíže, můžete se objednat na pobočky Raiffeisen stavební spořitelny nebo Raiffeisenbank, kde vám s přechodem na novou aplikaci pomohou.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).