Hlavní navigace

Mastercard změní svůj věrnostní program Priceless Specials, zapojí do něj banky

Sdílet

Dalibor Z. Chvátal 12. 11. 2020

Věrnostní program Priceless Specials projde radikální proměnou a jeho dosavadní forma podmíněná předchozí registrací bude ukončena, informuje společnost Mastercard. Program se nově stane součástí rozhraní bank, které se do něj zapojí (program je pro banky dobrovolný). Bude tak dostupný všem klientům bank, kuponové nabídky a slevy zůstanou a bude možné je čerpat i nadále.

Rozhodli jsme se věrnostní program výrazně zjednodušit a otevřít ho všem klientům bank, které se do programu zapojí, aby byl uživatelsky přívětivější a více odpovídal trendům na trhu. Dosavadní uživatelé, registrovaní v programu Priceless Specials, ale o své výhody nepřijdou. Kupóny a výhodné nabídky budou moci využívat i nadále, říká Michal Čarný, generální ředitel Mastercard pro Českou republiku a Slovensko.

Nová verze bude spuštěna v průběhu druhé poloviny roku 2021. Zásadní změna spočívá v tom, že věrnostní program bude součástí bankovního rozhraní. Nebude tedy nutné se do něj znovu registrovat, ale bude k dispozici všem klientům aktivně zapojených bank, kteří jsou zároveň držiteli karty Mastercard.

Program Priceless Specials byl na českém trhu představen v květnu 2015. Za dobu jeho fungování se do něj registrovaly stovky tisíc uživatelů.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).