Hlavní navigace

MasterCard vyhlásila soutěž. Co můžete vyhrát a co získáte za účast?

Sdílet

Gabriela Hájková 18. 12. 2012

Společnost MasterCard vyhlásila soutěž o věcné ceny. Vyhrát můžete snowboard, lyže, přednabité karty MasterCard PayPass nebo za účast v rámci akce získat 10% slevu na skipasy v rakouské lyžařské oblasti Sölden v údolí Ötzal. Soutěž trvá od 13. prosince do 31. března.

Mimo slevy na skipasech si kreativní zájemci mohou na facebookových stránkách MasterCard ČR vyzkoušet návrh designu snowboardového prkna nebo lyží a vyhrát ceny jako hotovost nebo snowboard či lyže s vlastním návrhem. Soutěž Designér proběhne od 21. prosince 2012 do 1. března 2013, informuje zpráva MasterCard. V rámci soutěžního období proběhne Hlavní soutěž, v níž bude porotou vybrán jeden hlavní výherce a pak také Vedlejší soutěž, kterou rozhodne právě počet liků na Facebooku.

V hlavní soutěži se hraje o zmíněný snowboard nebo lyže s vlastním designem, v té vedlejší získá 50 vybraných účastníků podle veřejného hlasování přednabité karty MasterCard PayPass na 20 eur.

Pokud chcete slevu na skipas je nutné vyplnit údaje o ověření vaší platební karty na webu soutěže v sekci „sleva na skipas“. Systém vygeneruje slevový voucher, který je možné použít při nákupu skipasu. Slevu je možné uplatnit na skipas nejméně v délce tří dnů. Voucher lze použít maximálně na 5 skipasů a slevu je možné uplatnit do 5. května 2013.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).