Spočítejte si...

Zavřít

MasterCard rozdává v soutěži televizory a herní konzole

Společnost MasterCard spustila aplikaci MasterKick, se kterou je spojena fotbalová soutěž. Probíhá od 5. do 25. května na oficiální facebookové stránce MasterCard a je určena zejména fanouškům fotbalu. Ti, kteří si osvojí dovednosti s míčem i přes počítač, mohou vyhrát například televizor nebo playstation.

Soutěží se tak, že prostřednictvím virtuální kopačky musíte kopnout míč do netradičního cíle, který se bude v každém kole měnit. Herních úrovní je osm a pokaždé se hraje v jiném prostředí. Začíná se střílet například na ulici a končí se na stadionu Ligy mistrů. Každý level má přitom určitou obtížnost a počet pokusů. 

Když se trefíte napoprvé, získáváte minimálně 50 bodů, za každý nesprávný pokus ale minimálně 5 bodů ztrácíte. Když se hráč netrefí na předem stanovený počet pokusů v daném kole, zobrazí se mu kvízová otázka související se společností MasterCard. O ceny soutěží všichni, kteří nahrají nejméně 200 bodů. Z nich pak budou vylosováni výherci.

Další informace najdete přímo na Facebooku.

CETELEM začíná nabízet cestovní pojištění. Vyplatí se? Na českou burzu nyní můžete vstoupit bez poplatku. Obvykle činí skoro půl milionu