Hlavní navigace

MasterCard láká na online platby přes MasterPass soutěží o cestu do Londýna

Sdílet

Gabriela Hájková 6. 11. 2014

Společnost MasterCard spustila platební službu MasterPass, se kterou lze platit online na internetu nebo přes mobilní telefon. Získat ji můžete aktualizací mobilní peněženky MasterCard Mobile (která se právě zapojila do služby MasterPass) v mobilu či tabletu, kam se ukládá údaj o platební kartě a doručovací adresa. 

Poté můžete platit online v českých a zahraničních e-shopech, které mají na webu logo MasterPass a údaje o kartě nebo adresu už znovu zadávat nemusíte.

V České republice mezi prvními spouští placení přes službu MasterPass e-shopy Alza.cz, České dráhy a DameJidlo.cz. 

Brzy se mohou klienti těšit na nové funkce jako je dobíjení kreditu, nastavení prostřednictvím webových stránek nebo vzájemné platby mezi uživateli nebo NFC platby, uvedl Miroslav Lukeš, generální ředitel MasterCard Europe ČR, SR a Rakousko. 

MasterCard se snaží na novou službu nalákat klienty soutěží o hudební výlet do Londýna. Tři zákazníci, kteří od 1. listopadu do 14. prosince uskuteční nejvíce transakcí v e-shopech Alza.cz, České dráhy a DámeJídlo.cz vyhrají čtyřdenní výlet s Universal Music do britské metropole pro dvě osoby. Zde si prohlédnou studia Universal Music, absolvují tematickou trasu po Londýně London Rock Music Tour a navštíví hudební koncert a muzikál. Součástí výhry jsou letenky a transport z/na letiště, ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu se snídaní a také uvítací a rozlučková večeře se zástupci Universal Music.

Při platbě přes MasterCard Mobile nezadáváte při platbách číslo karty, bezpečnostní CVV2, CVC2 či CID kód nebo soukromé údaje a adresu. Tam, kde lze platit mobilní peněženkou ta předá údaje sama, protože už jsou v ní uloženy. Obchodník dostává jen vyrozumění o platbě. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).