Hlavní navigace

Kooperativa přidala řadu novinek do cestovního pojištění

Sdílet

Kooperativa pojišťovna inovovala své cestovní pojištění a přidala do něj řadu novinek. Do pojištění je nově zahrnut i TRAVEL ASISTENT. Tato služba je bezplatná a slouží k řešení potíží při zpoždění nebo zrušení letu, při zmeškání návazného letu nebo při odepření vstupu do letadla.

Pomoc operátorů získají klienti nepřetržitě na specializované asistenční lince. Služba zároveň zahrnuje i bezplatnou pomoc v případě vymáhání oprávněné finanční kompenzace po leteckém přepravci, představuje novou asistenční službu Jana Konvalinová, vedoucí Odboru cestovního pojištění v pojišťovně Kooperativa.

Ti, co jezdí lyžovat a provozovat jiné zimní sporty, si u pojišťovny mohou nově pojistit sportovní aktivity jen na určitý počet dní a ne na celou délku pobytu, jak tomu bylo doposud. Stejná pravidla platí pro připojištění jiných rizikových aktivit, například potápění v létě u moře.

Nově také v balíčku úraz-zavazadla-odpovědnost (ÚZO) získáte pojištění spoluúčasti na zapůjčeném vozidle, a to do výše 10 000 Kč, dále právní pomoc až do výše 200 000 Kč a kompenzaci pobytu v nemocnici do 15 000 Kč.

Pokud je vám méně než 26 let, automaticky získáte dodatečnou slevu 20 % z ceny pojistného.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 17. 1. 2018 22:02

    Barbora (neregistrovaný) 89.24.32.---

    Dřive jsme sjednáváli pojištění u Kooperativiy,ale nevyhovovalo nám, teď už sjednáváme jedině u OZP u které jsme i pojištěni je to pro nás jako pojištěnce výhodnější a taky nám jejich pojištění velmi vyhovuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).