Hlavní navigace

Komerční banka inovovala internetové bankovnictví. Chystá zásadní změny

Sdílet

Komerční banka spustila několik novinek v internetovém bankovnictví MojeBanka.

Nově například přeposlání mezi osobním a firemním účtem uskutečníte tak, že přetáhnete v hlavním přehledu produktů kartičku účtu, ze kterého se budou posílat peníze, na kartičku, kam mají být doručeny, a vyplníte částku.

Banka toho ale chystá více. Aktuální vylepšení našeho internetového bankovnictví je předzvěstí zásadní změny, kterou plánujeme spustit po důkladném otestování v horizontu několika týdnů. Jedná se o postupné nahrazení přihlašovacího certifikátu, který je uložen na konkrétním počítači, novým způsobem přihlašování do internetového bankovnictví prostřednictvím mobilní aplikace KB Klíč. Přechod na KB Klíč považujeme za nejvýznamnější inovaci v letošním roce, uvedl Mojmír Prokop, manažer distribučních kanálů a Customer Intelligence Komerční banky.

Mezi další vylepšení patří například snadné zobrazení všech kartiček všech majitelů jediným kliknutím. Dále jsou pro lepší orientaci v novém přehledu plateb přidány variabilní symboly do primárního přehledu.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 17. 8. 2018 20:36

    Martin Luther (neregistrovaný) 193.165.96.---

    KB to s inovacemi internetového bankovnictví již přehání. Postupně se vytrácí přehlednost, stále nás bombarduje nevyžádanými novinkami a odstávkami systému o víkendech. Zamyslete se, zda i díky těmto inovacím nezačínáte přicházet o bonitní zákazníky. Za toho se i já považuji.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).