Klienti Union banky a Plzeňské banky možná dostanou peníze

Drobní klienti bývalé Union banky a Plzeňské banky mají novou šanci, že se dostanou ke svým penězům. Senátorka Soňa Paukrtová ve středu zveřejnila nový návrh zákona, který má nadstandardní odškodnění do čtyř milionů korun umožnit. Tentokrát však prostředky namísto z Fondu pojištění vkladů mají putovat přímo ze státního rozpočtu. Zákon, podle kterého měli již dříve klienti obou bank spolu se společností PPF dostat peníze vyplacené, zrušil letos v únoru Ústavní soud.

Zdroj: Hospodářské noviny, MFdnes

Vedle ceny rozhoduje při koupi firemních aut v ČR značka vozu Daňový kalendář: Spotřební daň a daň z přidané hodnoty za duben 2007        
tetka
tetka (neregistrovaný)
1. 11. 2007 13:22 Nový

Odškodnění klientů Union banky

celé vlákno
Včera jsem zahlédla v txt ČT zmínku o tom, že jako klienti této banky nedostaneme už nic. Zpráva ale rychle zmizela. Senátoři se svými platy rozhodli, že naše peníze nám asi nepatří, že na ně nemáme nárok jako klienti jiných bank. Že důchodcům a obyčejným lidem zmizely celoživotní úspory, to je nezajímá. Pokud by aspoň část z nich měla v této bance svoje peníze, určitě by rozhodunutí bylo jiné. Přece by se nenechali obrat o svůj majetek. Divná spravedlnost v této zemi!!!!
uživatel si přál zůstat v anonymitě
1. 2. 2008 21:39 Nový

Re: Odškodnění klientů Union banky

celé vlákno
je to bandda loupežníku ale berou chudým a přidávají bohatým