Spočítejte si...

Zavřít

Kalousek: Stavební spoření je potřeba dále reformovat

Pokud projde plán ministerstva financí  budou moci stavební spoření poskytovat i další finančním institucím. Na dnešním Fóru Zlaté koruny uvedl ministr financí Miroslav Kalousek, že připravuje novelu zákona o stavebním spoření.

Stavební spoření je potřeba dále reformovat. Jsem přesvědčen, že zvýšená konkurence může přinést řadu výhod. Očekávám větší komfort pro spotřebitele v důsledku větší konkurence a pro ministry financí, protože to oslabí lobbyistický vliv asociace stavebních spořitelen, uvedl ministr.

V únoru nezaměstnanost mírně klesla Aut se krade čím dál míň. Které značky mají zloději nejraději?        
LOL2000
LOL2000 (neregistrovaný) ---.vodafone.cz
8. 3. 2011 13:49 Nový

Penzijko....

Penzijko a spoření je potřeba posílit.Klidně ať zruší příspěvky(do budoucna) na stavbku a prachy přesunou na penzijko.Dal bych tam ale to, že nesmí vybrat dřív než v 60 letech.Zneužívá se toho u zaměstnavatelů.Lidi to vybíraj a je jim jedno že přijdou o příspěvky.Stát tak přichází o daně.
takže když to shrnu, tak ať stát dává ročně ne 150/měsíc ale klidně 400 až 500 při úložce nad 1000 kč od klienta.Vklad bude muset bejt pochopitelně pojištěn, buď 100% nebo 80%.Spořit by mělo jít už od narození.....těch 18 let náskoku je super.Ať rodiny spoří a držej pospolu.Tam je budoucnost...