Jak přesně má být zahnutý evropský banán? Stanovte nejabsurdnější nařízení EU

Víte, že i banán by měl splňovat podle nařízení EU požadavky na správný tvar? Pokud se vám zdají směrnice EU občas absurdní, máte nyní šanci zvolit tu největší pomyslnou třešničku na dortu. Server bankovnipoplatky.com totiž spustil hlasování v anketě o nejabsurdnější nařízení EU. Právě norma pro určení zahnutí banánu je jednou ze „soutěžících“. 

Hlasování bude probíhat do konce letošního února.

Elektronická faktura byla postavena na stejnou úroveň, jako papírová Nová cenová mapa nájemného vám ukáže, kolik se platí za bydlení        
Marie Homolková aura:10
4. 1. 2013 11:45 Nový

Anketa o největší "úlety" úředníků EU

Dobrý den. Celá anketa je přímo nabitá nařízeními, které jsou jedno jak druhé samá perla. Není vůbec lehké, zvolit jediné. Zahnutí banánů se mi jeví jako nejmíň ubližující, jsou tam "lepší". Samá byrokracie nebo komplikování života lidí. Od marmelády po štítkování budov, až po samotné dotace - pamatuji se, že před zahájením dotací mnozí upozorňovali na to, co se teď děje - korupce, předraženost, spoléhání se na dotace, nesmyslná nemožnost hnout s´účelem dotace, takže se využívají na nesmysly. Jsou to takové "výkřiky do tmy", stejně se tím nic nezmění, jsme nevolníky EU.

Jocerin
Jocerin (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
7. 3. 2013 21:16 Nový

Jestlipak si někdo z hlasujících dal tu práci ?

celé vlákno

a přečetl si co požaduje dané nařízení EU?
Tedy jmenovitě o těch banánech - četl to vůbec alespoň ten autor prvního příspěvku v našem tisku od kterého se vše odvíjí metodou CTRL-C VTRL-V?

Ta důvěra všech hlasujících v správnost podstrčeného názoru je ohromující ale hlavně, že si mohou všichni postěžovat a popsat své blogy....

just me
just me (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
26. 6. 2016 21:25 Nový

Re: Jestlipak si někdo z hlasujících dal tu práci ?

celé vlákno

A ty to víš? Nastudoval sis to?
Tak proč si to necháváš jen pro sebe?