Hlavní navigace

Jak přesně má být zahnutý evropský banán? Stanovte nejabsurdnější nařízení EU

Sdílet

Víte, že i banán by měl splňovat podle nařízení EU požadavky na správný tvar? Pokud se vám zdají směrnice EU občas absurdní, máte nyní šanci zvolit tu největší pomyslnou třešničku na dortu. Server bankovnipoplatky.com totiž spustil hlasování v anketě o nejabsurdnější nařízení EU. Právě norma pro určení zahnutí banánu je jednou ze „soutěžících“. 

Hlasování bude probíhat do konce letošního února.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 4. 1. 2013 11:45

  mamčaRBK

  Dobrý den. Celá anketa je přímo nabitá nařízeními, které jsou jedno jak druhé samá perla. Není vůbec lehké, zvolit jediné. Zahnutí banánů se mi jeví jako nejmíň ubližující, jsou tam "lepší". Samá byrokracie nebo komplikování života lidí. Od marmelády po štítkování budov, až po samotné dotace - pamatuji se, že před zahájením dotací mnozí upozorňovali na to, co se teď děje - korupce, předraženost, spoléhání se na dotace, nesmyslná nemožnost hnout s´účelem dotace, takže se využívají na nesmysly. Jsou to takové "výkřiky do tmy", stejně se tím nic nezmění, jsme nevolníky EU.

 • 7. 3. 2013 21:16

  Jocerin (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  a přečetl si co požaduje dané nařízení EU?
  Tedy jmenovitě o těch banánech - četl to vůbec alespoň ten autor prvního příspěvku v našem tisku od kterého se vše odvíjí metodou CTRL-C VTRL-V?

  Ta důvěra všech hlasujících v správnost podstrčeného názoru je ohromující ale hlavně, že si mohou všichni postěžovat a popsat své blogy....

 • 26. 6. 2016 21:25

  just me (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  A ty to víš? Nastudoval sis to?
  Tak proč si to necháváš jen pro sebe?

 • 4. 4. 2018 11:38

  BBD (neregistrovaný) 82.117.130.---

  znáš to pořekadlo 'Děj člověku rybu a nakrmíš ho na den, nauč ho rybařit a už nikdy nebude hladovět'...dej si to do kontextu

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).