Hlavní navigace

Investiční platforma Fondee má nově aplikaci pro chytré telefony

Sdílet

peníze, finance, graf, investování, úspory, investice, akcie Autor: Shutterstock

Investiční platforma Fondee spustila svoji mobilní aplikaci (Android, iOS), kterou si můžete nově stáhnout do chytrých telefonů. V aplikaci můžete sledovat vývoj svého portfolia, nastavovat účet a nebo zadávat výběry.

V dnešním rychlém světě mnoho našich klientů řeší velkou část pohybu svých peněz přes mobilní aplikace. Jsou zvyklí, že přehled o svých účtech mají kdykoli k dispozici ve svém chytrém telefonu. Začaly se nám proto od nich množit dotazy, jestli nechystáme ve Fondee mobilní aplikaci, říká Jan Hlavsa, zakladatel Fondee. My jsme si řekli, že je to skvělý nápad, jak být ještě blíž všem, kteří nemají čas, nebo se jim nechce otevírat po práci počítač, aby provedli nové vklady, nebo sledovali, jak se jejich investicím daří, dodává.

Přes Fondee můžete investovat do portfolia ETF (Exchange Traded Funds), které si zvolíte podle svého nastaveného profilu prostřednictvím vyplněného investičního dotazníku. Začít investovat je možné jak přes mobilní aplikaci, tak i přes webové rozhraní.

Vklady a poplatky za správu:

  • minimální vklad 1000 Kč
  • Poplatky Fondee 0,9 % ročně
  • Poplatky za ETF (průměr) 0,15 % ročně (jejich výše se odvíjí od složení portfolia)
  • Celkové průměrné poplatky 1,05 % ročně
  • Vstupní a výstupní poplatek 0 %

Fondee je český startup existující od roku 2017, který nabízí investování do akcií a dluhopisů. Brokerem platformy je J&T Banka.

Mobilní aplikace Fondee

Mobilní aplikace Fondee

Autor: Fondee a.s.
Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).