Hlavní navigace

ING Bank láká nové klienty na dvouprocentní úrok

Sdílet

Jiří Hovorka 8. 6. 2018

ING Bank láká nové klienty na dvouprocentní úrok u spořicího účtu ING Konto. Ten je ale k dispozici jen po dobu prvních tří měsíců spoření a na vklady do 300 tisíc korun. Poté budou vklady úročeny standardní sazbou, která momentálně dělá 0,5 procenta.

Tímto krokem chceme především motivovat klienty k využití dobré ekonomické situace pro start vlastního spoření či investování, říká Petr Matějíček, ředitel Spořicích produktů ING Bank ČR.

Nabídka se zvýhodněnou úrokovou sazbou platí do konce června.

Nejvyšší úrok na spořicím účtu momentálně nabízí MONETA Money Bank u spořicího účtu ve variantě Gold. Banka ho ale zakládá jen ke zlaté verzi běžného účtu a úrok 1,1 procenta je navíc podmíněn plněním dalších podmínek – na běžný účet musí přijít alespoň 35 tisíc korun měsíčně a zároveň musíte mít v podílových fondech od Monety alespoň půl milionu korun.

Rovné procento pak nabízí Air Bank. Pro jeho získání musíte v měsíci udělat alespoň pět transakcí kartou.

Bez podmínek dává nejvyšší úrok Hello bank – 0,6 procenta na vklady do 300 tisíc korun. V Bance CREDITAS také můžete získat úrok 0,6 procenta, a to na vklady do libovolné výše. Základní sazba je ale 0,5 procenta a bonusových 0,1 procenta navíc získáte jen ve čtvrtletích, ve kterých ze spořicícho účtu neodejde žádná platba. 

Tip: Banky v Česku vydávají karty už 30 let. Vybrali jsme spolu s nimi ty nejoriginálnější

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).