Spočítejte si...

Zavřít

Hlídejte své prarodiče, "šmejdi" jsou všude

Zdá se, že ani dokumentární film Šmejdi nepomohl k tomu, aby omezil praktiky předváděcích akcí pro důchodce. Důchodce z Krnova byl totiž „okraden“ ze strany agresivních prodejců společnosti Arte Note, kteří mu vnutili nádobí a vysavač a to celkem za 25 000 Kč. Prodejce této společnosti s ním dokonce odjel do domova důchodců, kde si vzal 25 000 Kč, smlouvy však vypsal jen na 20 000 Kč a nebyl už k zastižení. Důchodce se snaží jednat:

Odstoupil od kupní smlouvy, zaslal zakoupené zboží zpět tomu prodávajícímu, a nyní je tedy na straně prodávajícího povinnost do třiceti dnů od doručení odstoupení vrátit finanční prostředky, říká advokát Pavel Zajíc. Jednaní důchodce však stále nebylo úspěšné, 25 000 Kč nezískal a firma nezvedá telefony.

Zdroj: Mediafax

Velké banky se třesou, klesá jim zisk ERÚ považuje současný stav cen energií stav za neudržitelný, chce zlevnit plyn o 1 %        
MoB
MoB (neregistrovaný) 131.207.242.---
9. 5. 2013 9:39 Nový

Re: Hlídejte své prarodiče, "šmejdi" jsou všude

Jasný podvod. Koná už policie? Bylo podáno trestní oznámení?

Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.capitol.cz
9. 5. 2013 10:09 Nový

me se nejvic lidi jak vsude pisou "firma" a "spolecnost"

:-))) ale firma ani spolecnost Vam nic nevzali, holt ste se nechali okrast od par konkretnich lidi. Clovek jeste pochopi duchodce, ktery pomalu ani nevi, ktery je den v tydnu a podepise cokoli, ale horsi je to s temi ruznymi lidmi co maji pet pujcek a jdou podepsat sestou nejakemu panovi na inzerat, kterej je z toho dostane :-)