Hlavní navigace

Hello bank! vrátí 5 % hodnoty z nákupu na e-shopu Nakup na Dobro

Sdílet

platební karta, karty, placení na internetu Autor: Shutterstock

Hello bank! vrátí 5 % hodnoty z nákupů v e-shopu „Nakup na Dobro“. Podmínkou je, aby klient za nákup zaplatil HelloPay kartou. Pak mu banka v rámci cashbacku vrátí 5 % hodnoty nákupu, maximálně ale 500 Kč za měsíc.

Obchod, který se zaměřuje na prodej udržitelných výrobků a stojí za ním Asociace společenské odpovědnosti a sociální podnik Ergotep, nabídkou svého sortimentu podporuje lokální výrobce, sociální podniky, chráněné dílny, dobročinné projekty a v jeho nabídce jsou výrobky šetrné k životnímu prostředí. Provozovatelé e-shopu se snaží myšlenku udržitelnosti promítnout do všech aspektů svého provozu, ať už jde o volbu dopravce s neutrální uhlíkovou stopou (doprava jej navíc bez poplatku), balení zásilek, sázení stromů nebo zapojení lidí s handicapem.

Kartu HelloPay je možné nahrát do aplikace Apple Pay nebo Google Pay.

HelloPay je kreditní karta Hello bank!, kterou banka od letošního února vyrábí z plastu posbíraného na pobřeží oceánu. Karta obsahuje 70 % takto recyklovaného plastu. Banka plánuje, že do roku 2024 bude mít kartu z tohoto plastu 80 % klientů.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).