Hlavní navigace

Hello bank! rozdává slevy: 20 % získáte zpět při platbě na čerpacích stanicích. V Česku i v zahraničí

Sdílet

Dalibor Z. Chvátal 20. 9. 2022
pohonné hmoty, benzin, nafta, čerpací stanice, benzín Autor: Depositphotos

Podzimní cahbackovou akci nabízí svým klientům Hello bank! Od čtvrtku 22. 9. 2022 do neděle 25. 9. 2022 včetně dostanete slevu 20 %, max. 500 Kč při platbě čehokoli na jakékoli čerpací stanici na světě. Sleva platí na nákup pohonných hmot, ale i na platbu za občerstvení, mytí apod. Důležité je, aby proběhla na čerpací stanici. Maximální získatelný cashback ve výši 500 Kč odpovídá platbám v souhrnném objemu 2500 Kč.

Pro porovnání, při průměrné ceně nafty 43 Kč/l vyjde litr nafty s cahbackem 500 Kč na 34,40 Kč. A to je dobrá nabídka.

Chcete mít každé ráno v mailu přehled aktuálních článků z Měšce? Objednejte si náš mailový servis a žádná důležitá informace vám neuteče. Objednat si lze i týdenní přehled nebo také newsletter To hlavní, páteční souhrn nejdůležitějších článků ze všech našich serverů. Newslettery si můžete objednat na této stránce.

Že jde o čerpací stanici banka zjišťuje podle takzvaného MCC kódu (kód typu obchodníka). Pokud se sleva nepřipíše, není to chyba banky, ale chybného označení obchodníka, což žádný vydavatel karty nemá jak ovlivnit. Takový problém může nastat např. v situaci, kdy čerpací stanice je součástí dalšího obchodu/prodejny a používá jeden MCC kód pro všechny terminály (např. místo „čerpací stanice“ je vedená jako „supermarket“).

Nabídka cashbacku nemá žádný chyták, ale platí pouze při platbě kreditní kartou HelloPay. Neplatí tedy při použití debetních karet Hello bank! a neplatí ani při použití karty Curve s podkladovou kartou kreditkou od Hello bank!

Bankomat Hello bank! v centrále banky (Karla Engliše 3208/5, 150 00 Praha 5)

Bankomat Hello bank! v centrále banky (Karla Engliše 3208/5, 150 00 Praha 5)

Autor: Dalibor Z. Chvátal
Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).