Hlavní navigace

Fio banka má do konce června výběry ze všech bankomatů bez poplatků

Sdílet

Lenka Kašparová 7. 4. 2020

Fio banka zavádí výběry ze všech bankomatů bez poplatků a bez omezení počtu výběrů nebo výše vybírané částky. Výběry hotovosti bez poplatků platí pro všechny bankomaty v Česku i zahraničí. Akce je časově omezená a trvá do 30. června 2020.

Držitelé karet Fio banky tím ušetří 25 Kč za výběr z jiného bankomatu v ČR a 80 Kč za výběr z bankomatu v zahraničí. Dva výběry v rámci bankomatů v ČR byly vždy bezplatné, podle používání karty jich mohlo být bez poplatku maximálně 5. Výběr z vlastních bankomatů (Pharro) je bezplatný vždy.

Snažíme se našim klientům v této nelehké situaci co nejvíce usnadnit život a netvořit pro ně překážky, které by je třeba mohli vystavit riziku. Proto jsme se rozhodli pro tuto dočasnou akci, aby lidé nemuseli kvůli přístupu ke svým penězům cestovat nikam daleko nebo dál, než je nezbytně nutné, komentuje Jan Bláha, obchodní ředitel banky

Karty Fio banky podporují Apple Pay a Google Pay, takže v případě bezkontaktních bankomatů lze peníze vybírat i mobilem.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 8. 4. 2020 1:06

    bez přezdívky

    Po nahlédnutí do Fio internetbankingu to u mého účtu a karty zobrazuje pouze dva možné výběry z jakéhokoliv bankomatu bez poplatku. Tak doufám, že Fio banka dá svým klientům vědět, že do června mohou případně využít k výběru výhodně cizí bankomaty vícekrát, ale kde to jde, tak většinou platím bezhotovostně, i u balíku, kde tuto platbu předem využiji místo dobírky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).