Spočítejte si...

Zavřít

Finská banka míří do Česka, láká na 9% úrok pro prvních 10 000 klientů

Článek vyšel 1. dubna, neberte jej příliš vážně…

Finská banka s názvem Huhtikuu Bank S.A. oznámila, že od letošního května začne poskytovat své služby i na území České republiky. Mezi prvními produkty budou hlavně depozitní vklady, postupně přibudou i hypotéky a spotřebitelské úvěry. V České republice bude vystupovat pod názvem Avril Bank, který používá na polském trhu a v Litvě. Jde tak o třetí novou banku, která letos chce začít tzv. na zelené louce.

Jsme potěšeni, že můžeme nabídnout své služby i českým klientům. Po velkém úspěchu na polském trhu, na kterém působéme již tři roky, jsem přesvědčen, že naše strategie bude stejně úspěšná i v České republice, kometuje rozhodnutí banky v tiskové zprávě její mluvčí Miki Hoyysosmant.

Avril Bank své služby začne poskytovat od května na základě tzv. evropského pasu. Pro prvních 10 000 klientů má připravenou speciální akci. Na jejím spořicím účtu Avril konto budete moci získat až 9% úročení pro vklady nad 1 mil. Kč, pro vklady nižší klesá úrok na 7, resp. 5 % p.a.

Berani jsou mistři bouraček zato Štíři řídí nejlépe Dnes nejpozději byste měli podat řádné daňové přiznání        
Lidoop
Lidoop (neregistrovaný) 81.19.3.---
1. 4. 2011 11:40 Nový

Re: Finská banka míří do Česka, láká na 9% úrok pro prvních 10 000 klientů

celé vlákno

Tak ten byl dobry :) Normalne jsem se chytil. Legracni ulice Praha, to se Vam povedlo previti :)

April
April (neregistrovaný) ---.eurotel.cz
1. 4. 2011 23:30 Nový

Apriiiiil

Apriiiiiil

loergin
loergin (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
7. 4. 2011 9:11 Nový

Kde to je?

celé vlákno

Kde ta banka je? Na webu je zadna informace o tom ((

Blanka_B aura:51

Re: Kde to je?

celé vlákno

Obávám se, že ani opakování Vašeho dotazu Vás k bance Avril nepřivede, ikdyž se Vám ani moc nedivím. Já bych se taky pídila po bance, která nabízí tak dobré zhodnocení, všemi možnými prostředky.
Na obdobný Váš dotaz jsem však již odpověděla i v diskusi pod mým článkem "Kam s volným milionem" Doporučila bych číst číst diskuse, těsně nad Vaším dotazem je "odhalení" všímavého čtenáře, že jde o zdařilou aprílovou mystifikaci. Takže odpověď zní: finskou banku se jménem Avril (česky Apríl) opravdu na našem trhu budete zatím hledat marně :-))

anonym
anonym (neregistrovaný) 78.111.119.---
19. 5. 2011 14:02 Nový

Re: Kde to je?

celé vlákno

Smutné je, že tato informace tu visí ještě teď koncem května. Seriózní médium by to 2.4. smazalo nebo alespoň nějak viditelně označilo jako vtip.