Hlavní navigace

Exekutorská komora má nové vedení. Prezidentem je Vladimír Plášil

Sdílet

Jiří Hovorka 23. 3. 2018

Exekutoři v Česku mají nového nejvyššího představitele. Sněm soudních exekutorů v Brně ve čtvrtek zvolil nové vedení Exekutorské komory, prezidentem se stal dosavadní viceprezident Vladimír Plášil, který ve funkci vystřídá Pavlu Fučíkovou. Novým viceprezidentem je Jan Mlynarčík. Dalšími členy prezidia jsou Martin Tunkl, který v této funkci naváže na předchozí funkční období, a nově také Vendula Flajšhansová a Jitka Wolfová.


Autor: Exekutorská komora ČR

Vladimír Plášil

Nové vedení Exekutorské komory ČR se formálně ujme své zodpovědnosti 6. dubna, následně představí i svůj program. Dosavadní prezidium se vedle činnosti v oblasti legislativy a obhajoby zájmů exekutorského stavu zaměřilo i na osvětu, finanční a právní edukaci a dluhovou prevenci, uvedla mluvčí komory Martina Houšková.

Nové prezidium do značné míry naváže na své předchůdce. Určitě chceme být i nadále partnerem zákonodárných sborů a exekutivy, zejména Ministerstva spravedlnosti. A dále všech profesních komor s akcentem na úzkou spolupráci s Českou advokátní komorou a Notářskou komorou. Pokračovat bychom chtěli rovněž ve spolupráci s Unií státních zástupců a se Soudcovskou unií, řekl Vladimír Plášil. Ten působí jako soudní exekutor v Praze 7 od roku 2001.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).