Hlavní navigace

Evropská Cestovní Pojišťovna se připravila na zimní sezonu

Sdílet

Redakce 21. 12. 2007

Evropská Cestovní Pojišťovna uvedla několik novinek na trh cestovního pojištění. Nabízí například celoroční pojištění Multitrip. V rámci tohoto pojištění není počet cest nikterak omezen, je tedy vhodné i na neplánované zahraniční cesty. Jednotlivá cesta nesmí být však delší než 45 dnů.

Další novinkou na trhu je připojištění Winter na míru ušité pro zimní sezonu, které mimo jiné poskytuje kompenzaci za nevyužitou zimní dovolenou z důvodu onemocnění či úrazu. Připojištění se rovněž vztahuje na odcizení či poškození sportovního vybavení a nájem vybavení náhradního.

ECP nabízí také kompenzaci pobytu v nemocnici. Výjimkou není ani ochrana osobních věcí – pojištění se vztahuje na poškození, zničení nebo ztrátu osobních věcí či zpoždění zavazadel. Nově na českém trhu ECP nabízí pojištění v případě odcizení cestovních dokladů. Pojistit lze i poškození zimního vybavení – kromě úhrady škody na zimním vybavení hradí pojišťovna při poškození či zpoždění tohoto vybavení nájem náhradního.

Cestovní pojištění ECP obsahuje i takové situace, kdy je nutné pobyt prodloužit z důvodu nebezpečí lavin v zimním středisku. Další novinkou je ochrana v případě cesty autem, která se vztahuje na výlohy spojené s odtahem, náhradní dopravou a ubytováním v případě poškození nebo odcizení vozidla. Nově na trhu je i pojištění nákladů v případě spoluúčasti při dopravní nehodě.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).