Hlavní navigace

Equa bank spustila novou aplikaci na vyřizování odkladu splátek úvěrů

Sdílet

Lenka Kašparová 15. 4. 2020

Equa bank má novou aplikaci pro odklad splátek půjček. Jejím účelem je zjednodušení a urychlení vyřizování žádostí o odklad splátek. Současně díky ní zjistíte, jak odložení splátek následně ovlivní splácení vašeho úvěru.

Naše aplikace je unikátní tím, že klient, který žádá o odklad splátek, získá přesnou personalizovanou informaci, jak se odklad splátek promítne do jeho úvěru. Může si sám zvolit počet měsíců, od jednoho do šesti, o které chce splátku odložit a okamžitě uvidí, jak to ovlivní délku splácení a celkovou splacenou částku, říká Ondřej Hák, ředitel retailového bankovnictví Equa bank.

Pokud si požádáte o odklad splátek u spotřebitelského úvěru, automaticky se vám nastaví a vztahuje se už na nejbližší splátku vašeho úvěru. Potvrzení o odkladu s novým splátkovým plánem budete mít k dispozici ve svém internetovém bankovnictví během příštích několika dní. V případě hypoték vás po vyplnění žádosti kontaktuje bankéř, který s vámi nastaví odklad splátek podle vaší potřeby. Equa bank už vyřídila více než 4000 žádostí o odklad splátek.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).