Hlavní navigace

Equa bank snižuje úroky u hypoték a zvyšuje ty u spořicího účtu

Sdílet

Veronika Doskočilová

Equa bank si pro klienty připravila řadu novinek. Jednou z nich je snížení úrokové sazby u Minutové půjčky, RePůjčky a RePůjčky-Konsolidace. Od pondělí 1. dubna 2019 začíná úroková sazba všech 3 půjček na 4,8 % p.a.

Kromě toho banka prodloužila stávající hypoteční akci. Poplatek za poskytnutí hypotéky vám tak banka odpustí, když do 31. května 2019 podepíšete žádost o hypoteční úvěr a do 14. června uzavřete smlouvu o hypotečním úvěru. Akce platí pro nové i stávající klienty.

Současně s tím je do konce května prodloužena i akce, kdy za vás banka uhradí Katastrálnímu úřadu správní poplatek 1000 Kč, podá za vás návrh na vklad zástavního práva ve prospěch banky v souvislosti s hypotékou a zajistí bezplatně výpis z katastru nemovitostí. Akce má totožné podmínky, jaké musíte splnit, aby vám banka odpustila poplatek za sjednání hypotéky, a obě akce se dají kombinovat.

Poslední oznámenou novinkou je zvýšení úrokové sazby u Spořicího účtu v pásmu nad 10 milionů korun. U tohoto pásma došlo ke zvýšení úrokové sazby z 0,01 % p.a. na 1,0 % p.a.

Našli jste v článku chybu?
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Diskuse byla uzavřena.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).