Hlavní navigace

Equa bank bezplatně přidává k běžnému účtu pojištění výdajů

Sdílet

Veronika Němcová 30. 4. 2020

Běžný účet s pojištěním výdajů nově nabízí v ceně účtu Equa bank všem novým klientům, kteří si zřídí účet od 30. dubna do 30. července 2020. Nárok na bonus vám vznikne poté, co v následujícím měsíci po uzavření smlouvy provedete vydanou platební kartou k účtu alespoň tři bezkontaktní platby u obchodníka.

Bezplatné pojištění výdajů vám bude platit do konce roku 2020. Poté ho můžete zrušit nebo si ho nechat za poplatek ve výši 129 Kč měsíčně nebo 199 Kč měsíčně dle zvoleného pojistného krytí.

Účet zřídíte na pobočkách Equa bank, on-line s využitím služeb kurýra pro podpis smlouvy nebo úplně on-line s provedením autorizační platby ve výši 1 Kč z účtu v jiné bance.

Stávajícím klientům banka nabízí slevu na pojištění výdajů ve výši až 50 %.  Bez ohledu na zvolené pojistné krytí tak ti, kteří už pojištění výdajů mají, budou platit měsíčně 99 korun, a to od 1. června až do 31. března 2021.

Klienti, kteří zatím pojištění nemají, si o něj mohou za stejných podmínek požádat od 1. června, až do 31. července 2020. Zvýhodněná cena pro ně bude platit také až do 31. března 2021, uvedla banka

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 30. 4. 2020 15:27

    bez přezdívky

    Oznamujeme střadatelům, že od 1. července 2020 snižujeme u spořícího účtu Hit úrok na 1%. Na to, že mám na spořícím účtu 0 Kč, tak mi to pořád ve smartbankingu nabízí, že bych mohl přispět libovolnou čásku na koronavirovou krizi. Jo, běžný účet držím nad nulou. Při platbě kartou přes internet po zadání kódu z smsky bude příštích pět plateb prý bez kódu, ale do částky 500 Kč. Asi nejlepší pojištění výdajů je šetřit za zbytečná pojištění. Určitě se toto pojištění nevztahuje na to, když jste kvůli covidu bez práce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).