Dva roky sociálních reforem – jaké byly?

Ministr práce a sociálních věcí Petr Nečas včera na tiskové konferenci hodnotil téměř dva roky, které uplynuly od zahájení sociálních reforem.

V současné době již působí některé dopady sociálních reforem. Ministr vyzdvihuje například to, že se stabilizoval penzijní systém, stoupl počet zdravotně postižených, kteří jsou zaměstnaní. Dále klesly výdaje na státní sociální podporu, klesla nemocnost, naopak stoupla podpora rodin s dětmi. Podrobné hodnocení.

Čtěte více: Premiér chválí ministra práce za sociální reformy

Nový web o digitálním televizním vysílání Změny v nemocenském pojištění – od ledna 2009        
petrph
petrph (neregistrovaný)
7. 12. 2008 12:38 Nový

co je to ten úspěch?

celé vlákno
Viděl jsem to asi před 14dny, myslím že v Občanském judu - tělesně potižený občan, jehož zdravotní stav se ještě zhoršil (přišel o druhou nohu) si šel na úřad zažádat o zvýšení podpory - a po prošetření mu jí zkrouhli na polovinu. Předpokládám, že se úřad držel pokynů ministerstva Takže, pokud je toto proklamovaný úspěch sociální reformy hurá, hurá, hurá. Pevně doufám, a jistě ne sám, že se ušetřené peníze projeví (alespoň) ve snižení státního dluhu, markantním zlepšení situace ve školství, zdravotnictví, bezpečnosti, stavu našich dálnic, atd atd...
Pepíček
Pepíček (neregistrovaný)
7. 12. 2008 13:00 Nový

Re: co je to ten úspěch?

celé vlákno
Jo ministr nečas, jeho si nechám vytetovat na penis. A buď půjde do pi-e a nebo bude viset.