Hlavní navigace

Do Raiffeisen - Leasing přichází Jaromír Hájek

Sdílet

Tým pro oblast fleet managementu a full-service operativního leasingu v Raiffeisen – Leasing od dubna povede Jaromír Hájek. Ten mimo jiné působil 20 let ve společnosti LeasePlan na ředitelských pozicích v tuzemsku i v zahraničí.

Hájek na pozici vystřídá Václava Levého, který ke konci března z Raiffeisen – Leasing odchází. Na postu ředitele Fleet managementu působil Levý od roku 2014.

Jaromír Hájek povede tým Fleet managementu a full-service operativního leasingu v Raiffeisen - Leasing. (2.4.2020)
Autor: Raiffeisen – Leasing, s.r.o.

Jaromír Hájek povede tým Fleet managementu a full-service operativního leasingu v Raiffeisen – Leasing. (2.4.2020)

Full-service operativní leasing patří dlouhodobě mezi klíčové produkty Raiffeisen – Leasing, uvedla firma. Cílem organizačních změn je další rozvoj a zkvalitňování služeb. S tím má pomoct nový model řízení i nová posila v podobě Hájka.

Jaromír Hájek tak nejen povede stávající tým, ale bude také důležitou oporou pro design produktů a služeb i pro realizaci nové strategie obchodního týmu a přímou komunikaci s klienty, uvedla společnost.

Raiffeisen – Leasing působí na českém trhu od roku 1994 jako součást skupiny Raiffeisen. Nabízí služby pro firmy i nepodnikající klienty. Zajišťuje nebankovní financování nemovitostí, osobních i nákladních vozů, strojů a dalších zařízení a dopravních prostředků.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).