Hlavní navigace

DIRECT pojišťovna nabízí cestovní pojištění s neomezeným krytím léčebných výloh

Sdílet

Gabriela Hájková 18. 6. 2015

DIRECT pojišťovna představila po návratu na český trh první produkt. Je jím cestovní pojištění, které nabízí pro krátkodobé, opakované a dlouhodobé zahraniční výjezdy.

Všechny varianty pojištění mají neomezený limit na léčebné výlohy, takže náklady na ošetření, léčbu nebo transport by měla pojišťovna podle vlastního prohlášení proplatit v neomezené výši.

V ceně je automaticky zahrnuto pojištění odpovědnosti s limitem 25 a 10 mil. Kč na škody na zdraví a na majetku. Oba tyto parametry jsou u všech variant za stejnou cenu.

Podle povahy dovolené se pak cenově liší připojištění zavazadel s limitem 20, 30 a 50 tis. Kč (podle varianty) a úrazové pojištění pro trvalé následky (s limity 200 tis. Kč – 1 mil. Kč podle varianty) a  pro případ smrti úrazem (100 – 500 tis. Kč dle varianty).

Klienti si mohou připojistit také:

  • právní asistenci, storno cesty,
  • rizikové činnosti,
  • náhradní sportovní vybavení (služba pro ty, kteří si na dovolenou vezou kola, lyžařské či golfové vybavení. Pokud bude sportovní výbava odcizena nebo poškozena při přepravě, pojišťovna proplatí náklady spojené se zapůjčením náhradního vybavení), asistenci vozidla a
  • pojištění vozidla z půjčovny (služba pro ty klienty, kteří si v zahraničí půjčí automobil či motorku. Pokud dojde k jejich poškození DIRECT podle vlastní zprávy proplatí jejich spoluúčast, kterou musí hradit půjčovně, do výše 1000 EUR). .

Zvláštností je, že v případě, že se klient plánuje věnovat na dovolené nějakým rizikovým činnostem, může si je pojistit pouze ve dny, kdy se jim bude věnovat.

Do územní platnosti Evropy jsou zahrnuty i země jako je Egypt, Turecko, Tunis, Kanárské ostrovy a Izrael.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).