Spočítejte si...

Zavřít

Díky spamu bychom mohli platit za e-maily

Pracovníci internetového portálu Yahoo by chtěli snížit počet rozesílaného spamu díky elektronickým známkám. Objem nevyžádané pošty by se tak mohl razantně snížit. Elektronické známky by byly obdobou těch tradičních, určených na poštovní obálky. Takto „ofrankované“ e-maily by se od spamu lépe odlišily. Cena elektronické známky by podle návrhu měla být jeden americký cent, tedy zhruba 0,18 korun.

Počet rozesílané nevyžádané pošty se podle některých odhadů za poslední dva roky zvýšil o necelých 10 % a spam tak představuje více než 85 % z celkové e-mailové komunikace.

Průmysl v eurozóně oživuje více, než se čekalo Důvěra spotřebitelů v ekonomiku mírně roste, firmy jsou optimističtější zatím jen v průmyslu        
Maxim Veliký
25. 8. 2009 11:54 Nový

HEURÉKÁ

Tak to je fakt príma. Kvůli zasr......ému SPAMU, který nás všechny neuvěřitelně ŠTVE budeme platit za e-maily. Podle tohoto pravidla by jsme si měli jít sednout do kriminálu, každý na 1 hodinu hodinu pokaždé, když někdo někoho zabije? NEPOCHOPITELNÉ, nebo jde spíš o to jak vydělat bez práce na obyčejných lidech? Ani bych se nedivil, kdyby se pak zjistilo, že většinu SPAMU mají na triku Ti co se to dnes snaží "vyřešit". ......................... ????????? BOŽE POMOZ NÁM!!!!!!!