Hlavní navigace

Dárky pod stromeček jděte nakupovat na americkém internetu

Sdílet

Dalibor Z. Chvátal

Současný kurz amerického dolaru dělá vrásky na čele českých exportérů, ovšem čeští spotřebitelé mohou jásat. Právě v tuto dobu se vyplatí zvážit nákup spotřebního zboží za „velkou louží“. Kurz dolaru je velmi výhodný pro nákupy na internetu.

Pro nákupy na amerických webech lze kromě zavedených webshopů využít i největší aukční síň eBay. Pro platby za zboží pak můžete snadno využít platební portál PayPal a za pár dnů máte zboží doma. PayPal zároveň přebírá do jisté míry záruku za dodání zboží, takže v případě nepoctivosti prodejce lze poměrně snadno s úspěchem platbu reklamovat.

Našli jste v článku chybu?
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • 13. 11. 2007 17:18

    LK (neregistrovaný)
    Z tohoto by se měl udělat článek a ne aktualita. Ceny v USA nebo v Asii jsou vůbec zajímavé. Ultrazvukové čističky, co se u nás těžko sehnaly pod 1500, za 700 i s dopravou. Stylus k PDA, kdy nejlevnější zde stojí 260Kč, z USA dva v balení za 125Kč i s poštovným. Hodinky, co se u nás prodávají kolem šesti tisíc, za 2100 i s poštovným. Vše samozřejmě fungl nové.
    Pokud risknete absenci záruky, je to velmi dobrý způsob, jak levně nakoupit. A to vrácení peněz jsem bohužel jednou absolvoval, bylo to naprosto bezproblémové, akorát to trvalo necelé dva měsíce, protože nejdříve bylo nutno prokázat, že prodávající opravdu nereaguje na pokusy o kontakt.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).