Hlavní navigace

Dárky pod stromeček jděte nakupovat na americkém internetu

Sdílet

Dalibor Z. Chvátal 13. 11. 2007

Současný kurz amerického dolaru dělá vrásky na čele českých exportérů, ovšem čeští spotřebitelé mohou jásat. Právě v tuto dobu se vyplatí zvážit nákup spotřebního zboží za „velkou louží“. Kurz dolaru je velmi výhodný pro nákupy na internetu.

Pro nákupy na amerických webech lze kromě zavedených webshopů využít i největší aukční síň eBay. Pro platby za zboží pak můžete snadno využít platební portál PayPal a za pár dnů máte zboží doma. PayPal zároveň přebírá do jisté míry záruku za dodání zboží, takže v případě nepoctivosti prodejce lze poměrně snadno s úspěchem platbu reklamovat.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 13. 11. 2007 17:18

    LK (neregistrovaný)
    Z tohoto by se měl udělat článek a ne aktualita. Ceny v USA nebo v Asii jsou vůbec zajímavé. Ultrazvukové čističky, co se u nás těžko sehnaly pod 1500, za 700 i s dopravou. Stylus k PDA, kdy nejlevnější zde stojí 260Kč, z USA dva v balení za 125Kč i s poštovným. Hodinky, co se u nás prodávají kolem šesti tisíc, za 2100 i s poštovným. Vše samozřejmě fungl nové.
    Pokud risknete absenci záruky, je to velmi dobrý způsob, jak levně nakoupit. A to vrácení peněz jsem bohužel jednou absolvoval, bylo to naprosto bezproblémové, akorát to trvalo necelé dva měsíce, protože nejdříve bylo nutno prokázat, že prodávající opravdu nereaguje na pokusy o kontakt.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).