Spočítejte si...

Zavřít

Další spořicí účet od kampeličky. S denním úročením nabízí efektivní sazbu až 3 %

Není to ani celý týden co jsme vás informovali v článku Vyšla nová hvězda mezi spořicími účty o novém produktu Equa bank a už musíme pomyslný žebříček s účty poopravit.

Moravský Peněžní Ústav totiž představil spořicí účet Úrok+ bez výpovědní lhůty s denním úročením, které může efektivní úrokovou sazbu zvýšit až na 3 % ročně. Kampelička klientům nabízí možnost internetového bankovnictví a nově také možnost zřídit si produkt na dálku. Účet nemá žádný minimální vklad ani zůstatek.

Protože je spořicí účet úročen na denní bázi, do konce letošního roku bude většina střadatelů osvobozena od daně z úroků. Pak bude daň kvůli změně v zákoně zavedena pro všechny. Podrobnosti čtěte v článku Finta, jak se vyhnout zdanění úroků, od příštího roku skončí

Ceny nemovitostí klesají. Developeři jsou však opatrní Chcete investovat? Přihlašte se na bezplatný kurz pro začátečníky i pokročilé        
uživatel
uživatel (neregistrovaný) ---.hostgator.com
23. 8. 2012 17:53 Nový

Členský vklad

celé vlákno

Ještě by to chtělo pro úplnost zmínit výši členského vkladu 1000 Kč, který může v případě krachu s efektivním úrokem docela zahýbat.

Enti
Enti (neregistrovaný) ---.inext.cz
22. 9. 2012 20:56 Nový

Re: Členský vklad

celé vlákno

Pro úplnost je členský vklad pouze 100 Kč a krachu bych se neobával, protože MPU zažádala o bankovní licenci a bude muset doložit dostatečnou kapitálovou připravenost.