Spočítejte si...

Zavřít

Další bezplatně vedený účet pro podnikatele na trhu

mBank začala dnešním dnem aktivně nabízet účet zaměřený na podnikatele a živnostníky. Účet, který nazvala mBusiness Konto, je dalším nízkonákladovým produktem z nabídky této banky. Slibovaný podnikatelský účet uvedla banka jedenáct měsíců po svém vstupu na domácí trh. Pro firemní klienty své služby mBank zatím nenabízí. Více informací naleznete v publikované tiskové zprávě.

Nízkonákladový účet pro podnikatele a firmy s podobným modelem již několik let nabízí Fio družstevní záložna. Ostatní banky v České republice zatím podobné možnosti nízkonákladových účtů pro podnikatele a firemní zákazníky nenabízejí, spíše jdou cestou balíčků. Posledním trendem jsou balíčky služeb tzv. all-inclusive, kdy v jednom měsíčním paušálu jsou zahrnuty tuzemské platby i další bankovní služby.

Pražská burza hlásí rekord, PX posílil o 13,16 procenta Začít podnikat v Česku není vůbec jednoduché        
Pepa
Pepa (neregistrovaný)
10. 11. 2008 12:11 Nový

mBank

celé vlákno
Zdravím,jsem u mBank od května tohoto roku,mám 2 účty vše běží bezproblémově jako elektronické Bankovnictví jsem plně spokojen.Jen pro srovnání,u KB jsem platil pod.účet měsíčně 650,-kč ať byl pohyb nebo ne.Přeji této bance pro další bezplatně vedený účet pro podnikatele na našem trhu hodně úspěchů,a podnikatelům < za změnu to stojí > Pepa
Expert
Expert (neregistrovaný)
11. 11. 2008 21:17 Nový

Re: mBank

celé vlákno
Plně se ztotožňuji, m-bank je "1" ! :-))