Hlavní navigace

ČSOB Pojišťovna nabízí nové investiční životní pojištění Variace

Sdílet

Redakce 4. 4. 2008

ČSOB Pojišťovna uvedla do prodeje nové investiční životní pojištění Variace. Pojištění Variace je běžně placené investiční životní pojištění, které spojuje pojistnou ochranu s investováním do podílových fondů. Klient se sám rozhodne o rozsahu pojištění a zvolí si investiční program, který ovlivňuje výnos investice.

Základem pojištění je pojištění pro případ smrti nebo dožití. K tomuto základu lze sjednat různá doplňková pojištění, například pojištění pro případ vážné choroby, plné invalidity následkem nemoci nebo úrazu, smrti následkem úrazu, trvalých následků úrazu, léčení úrazu, pro případ hospitalizace následkem nemoci nebo úrazu a také úrazové pojištění dětí.

Své finanční prostředky mohou klienti ukládat přímo do pěti podílových fondů spravovaných ČSOB, a to ČSOB Chráněný fond, ČSOB Růstový fond, ČSOB Dynamický fond, ČSOB Akciový mix, ČSOB Realitní mix.

Bezplatnou součástí pojištění jsou rozsáhlé asistenční služby, které zahrnují například lékařské a právní poradenství po telefonu, komfortní dopravu do nemocnice a zpět a v případě potřeby také zprostředkování péče o domácnost, hlídání dětí nebo seniorů, krmení domácích zvířat apod.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).