Hlavní navigace

ČSOB nabízí hypotéky pro studenty

Sdílet

ČSOB dnes představila hypotéky pro studenty s názvem Studentské bydlení. Nabízí je ve spolupráci s Hypoteční bankou pro mladé od 18 let, kteří navštěvují vysokou nebo střední školu.

Jedná se o zvýhodněnou hypotéku, kdy do úvěru vstupují studenti a podle potřeby i jejich rodiče. Pokud je úvěr na rodiče, posuzují se primárně právě příjmy rodičů a případně lze zohlednit i příjmy studenta.

V úvěru se zvýhodněnou nabídkou bude zavázán student. V případě, že nebude mít na splácení úvěru, budou v úvěru zavázáni jeho rodiče. V okamžiku, kdy bonita dítěte bude dostatečná pro splácení hypotéky, umožníme zdarma vyvázání rodičů, upřesnila pro server Měšec.cz Pavla Hávová, mluvčí ČSOB.

Vlastníkem financované nemovitosti může být buď přímo student nebo banka akceptuje spoluvlastnictví s rodiči.

Banka neúčtuje poplatek za zpracování žádosti o úvěr ani poplatek za vedení úvěrového účtu a při sjednání sleví o 0,2 % ročně ze standardní úrokové sazby.

Další informace najdete na speciálním webu banky.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 2. 9. 2016 10:43

    Big Johny J (neregistrovaný) 85.162.8.---

    V cem je vyhoda oproti klasicke hypotece pro "nestudenty"? Uz drive bylo mozne pridat do hypotecni smlouvy dalsi osobu, nebo naopak vyvazat ty, kteri tam jiz byt nechtely/nemusely byt. Takze tento produkt moc nechapu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).